Toaleta z bidetem - jak to działa?

Urządzając łazienkę w swoim domu, mamy na uwadze przede wszystkim jej funkcjonalność. Jak zaaranżować przestrzeń, by sprzyjała utrzymaniu wysokiego poziomu higieny? Toaleta z funkcją bidetu to innowacyjny pomysł, który nie bez powodu cieszy cię coraz większą popularnością na rynku. Zamiast dwóch urządzeń sanitarnych mamy jedno, z powodzeniem łączące ich funkcje.

Toaleta z bidetem - rozwiązanie do małych łazienek

Właściciele małych łazienek często rezygnują z montażu bidetu, ze względu na ograniczony metraż pomieszczenia. Brak możliwości podmycia się nie pozostaje jednak bez wpływu na poziom higieny domowników. Rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest połączenie funkcji bidetu z funkcją WC pozwala pozbyć się problemu. Toaleta z bidetem nie zajmuje dużo miejsca, sprzyjając nie tylko higienie, ale też wygodzie.

Nowoczesne urządzenie sanitarne sprawdza się jednak nie tylko w niewielkich łazienkach. Biorąc pod uwagę fakt, że montaż bidetu wymaga dodatkowego przyłącza wody, połączenie go z toaletą pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz środków na etapie prac remontowych lub w dużym stopniu ograniczyć ich zakres.

Toaleta z bidetem - 2 w 1, czyli komfort w łazience

Połączenie funkcjonalności bidetu oraz WC w jednym urządzeniu nie tylko ułatwia aranżację łazienkowej przestrzeni, ale podnosi też komfort jej użytkowania. Nowoczesna toaleta z funkcją mycia coraz częściej pojawia się w inteligentnych domach, ułatwiając ich mieszkańcom dbanie o higienę. Dzięki niej błyskawicznie oczyścisz swoje okolice intymne po skorzystaniu z WC, bez konieczności wstawania z deski.

Toaleta z bidetem stanowi także sposób na oszczędność wody oraz papieru toaletowego. Jej wygląd różni się nieco od standardowej. Po prawej stronie urządzenia widoczny jest panel sterowania, który pozwala na wygodne zarządzanie jego funkcjami, np. uruchomienie programu myjącego. Wewnątrz znajduje się niewielka, wysuwająca się dysza natryskowa. Dodatkowo, dostępne w naszej ofercie toalety myjące Xiaomi SmartMi zostały wyposażone w nocne podświetlenie LED, które zapewnia im efektowny wygląd i ułatwia korzystanie z WC po zmroku.

Toaleta z funkcją bidetu - jak działa urządzenie?

Myjąca toaleta pozwala na dostosowanie temperatury oraz ciśnienia wody do Twoich indywidualnych preferencji. Możesz także regulować położenie dyszy, skutecznie usuwając ze skóry wszelkie zanieczyszczenia i odświeżając okolice intymne. Zacznijmy jednak od początku. Jak działa toaleta z bidetem? Gdy usiądziesz na desce i skorzystasz z WC, użyj intuicyjnego panelu sterowania. Po wybraniu odpowiedniego programu myjącego, wysunięta zostanie dysza natryskowa.

Zanim jednak rozpocznie się mycie, dysza ulegnie samooczyszczeniu, przy wykorzystaniu własnego strumienia. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikowi WC najwyższy poziom higieny oraz bezpieczeństwo. Następnie program zostanie uruchomiony. Warto wiedzieć, że dysza nigdy nie dotyka ciała osoby korzystającej z toalety. Gdy efekt w postaci uczucia świeżości zostanie już osiągnięty, dochodzi do automatycznej sterylizacji dyszy światłem UV, co pozwala na wyeliminowanie bakterii.

Toaleta z bidetem i jej liczne funkcjonalności

Instalacja innowacyjnego urządzenia w łazience to nie tylko czystsza skóra i wyższy poziom higieny. Poza myciem, toaleta z bidetem posiada wiele innych funkcji, które podnoszą komfort korzystania z WC. Jedną z nich jest masaż, który nie tylko ułatwia relaks, ale poprawia także ukrwienie okolic intymnych. Polega on na naprzemiennym polewaniu skóry ciepłą i zimną wodą.

Wybierając produkt Xiaomi możesz także liczyć na podgrzewane siedzenie. Dzięki zamontowanemu czujnikowi ruchu, obecność osoby siedzącej jest natychmiast wykrywana, a temperatura automatycznie obniża się, by nie dopuścić do oparzenia skóry. Toaleta z funkcją bidetu Xiaomi posiada wolnoopadającą deskę i intuicyjny panel sterowania, umożliwiający jej łatwą obsługę. Dzięki zewnętrznemu filtrowi, który zatrzymuje nieczystości powyżej 20 mikronów, utrzymanie urządzenia w czystości jest niezwykle proste.

Toaleta z funkcją bidetu - dla kogo?

Bez wątpienia toaleta z bidetem to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą podnieść poziom higieny i komfortu podczas korzystania z WC. Będzie jednak szczególnie przydatna osobom z ograniczeniami ruchowymi oraz w podeszłym wieku. Podczas gdy korzystanie ze standardowego bidetu mogłoby być dla nich problemem, w przypadku myjącej toalety mają one możliwość błyskawicznego zapewnienia sobie uczucia świeżości, bez podejmowania żadnego wysiłku. Urządzenie cieszy się również znakomitymi opiniami wśród kobiet. Ułatwia im bowiem dbanie o czystość podczas menstruacji lub ciąży i zmniejsza ryzyko infekcji okolic intymnych.

Toaleta z funkcją bidetu doskonale sprawdza się w przypadku uciążliwych dolegliwości, takich jak świąd lub pieczenie, a także dyskomfortu po przebytych hemoroidach. Łagodzi objawy infekcji oraz ból, działa kojąco i poprawia samopoczucie.

Wiesz już, jak działa myjąca toaleta i znasz jej podstawowe funkcje. Aby dowiedzieć się więcej o inteligentnym urządzeniu, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Może zainteresują Cię:

INTELIGENTNA TOALETA - ROZWIĄZANIE PRZYSZŁOŚCI W NOWOCZESNEJ ŁAZIENCE

TOALETA MYJĄCA - DLACZEGO WARTO JĄ MIEĆ?