Inteligentna toaleta - rozwiązanie przyszłości w nowoczesnej łazience

W łazience chętnie relaksujemy się po ciężkim dniu, oddajemy zabiegom pielęgnacyjnym, ale przede wszystkim dbamy o higienę swojego ciała. Producenci zaawansowanych urządzeń sanitarnych prześcigają się w pomysłach, by nam to ułatwić. Jednym z nich jest inteligentna toaleta, która pełni nie tylko rolę WC, ale oczyszcza też okolice intymne, zapewniając uczucie świeżości i wysoki komfort użytkowania. Możliwość personalizacji jej ustawień oraz dostępność licznych funkcji dodatkowych czyni z niej coraz bardziej popularne rozwiązanie w nowoczesnych łazienkach.

Toaleta inteligentna - rewolucja w Twojej łazience

Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie funkcjonalności swojej łazienki i podniesienie poziomu higieny, inteligentna toaleta jest rozwiązaniem dla Ciebie. Decydując się na jej montaż, oszczędzasz przestrzeń. Nie musisz bowiem posiadać już bidetu, który pomoże Ci zadbać o czystość po skorzystaniu z WC. Nie musisz nawet wstawać z deski sedesowej, by odświeżyć okolice intymne. Wystarczy, że użyjesz odpowiedniego przycisku na panelu sterowania, by zostały skutecznie oczyszczone, przy wykorzystaniu stanowiącej element urządzenia dyszy natryskowej. Toaleta inteligentna posiada nawet bicze wodne, co dla wielu może stanowić niemałe zaskoczenie, lecz z reguły okazuje się niezwykle użyteczną funkcją. 

Odtąd korzystanie z WC będzie zajmowało Ci mniej czasu, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu higieny. Dodatkowo, wiele funkcji myjącej toalety zostało zautomatyzowanych, co przekłada się na łatwość jej obsługi i wysoki komfort korzystania z urządzenia.

Nowoczesna toaleta - codzienna higiena w lepszym wydaniu

Zaprojektowana w oparciu o zaawansowaną technologię toaleta myjąca Xiaomi SmartMi umożliwia komfortowe dbanie o higienę i znakomicie wpisuje się w koncepcję Smart Home. Inteligentne funkcje urządzenia pozwalają na dostosowanie jego działania do swoich potrzeb. Mimo że wyglądem nowoczesne WC nie różni się znacząco od tradycyjnych rozwiązań, jego zastosowanie jest dużo szersze.

Toaleta inteligentna została wyposażona w specjalną dyszę, która umożliwia oczyszczenie okolic intymnych. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania, jej użytkownik może dostosować ciśnienie oraz temperaturę wody, a także ustawienie dyszy do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Skuteczne mycie to nie wszystko. Nowoczesne urządzenie oferuje także funkcję masażu, który relaksuje i poprawia ukrwienie.

Inteligentna toaleta - z myślą o wyższej jakości życia

Nie tylko ułatwia dbałość o higienę, ale też gwarantuje komfort, wpływając na jakość życia domowników. Nowoczesna toaleta posiada podgrzewaną deskę sedesową, która uprzyjemnia korzystanie z niej. Jej temperaturę możesz regulować, w zależności od swoich potrzeb. Czujnik ruchu automatycznie wykrywa obecność osoby siedzącej, przygotowując urządzenie do użycia.

Toaleta inteligentna ułatwia także korzystanie z WC po zmroku, bez budzenia innych domowników. Funkcja nocnego podświetlenia LED zapewnia jej nowoczesny wygląd, a jednocześnie sprawia, że włączanie głównego światła w łazience nie jest konieczne. Wolnoopadająca deska z kolei nie generuje hałasu i nie zakłóca ciszy nocnej.

Ekonomiczna toaleta myjąca w inteligentnym domu

Chcesz ograniczyć straty wody oraz energii elektrycznej w swoim domu? Inteligentna toaleta Ci w tym pomoże. Zamiast zbiornika wody, została wyposażona w jej przepływowy podgrzewacz. Dzięki temu wyłącznie użyta w trakcie korzystania z WC woda ulega podgrzaniu, a to oznacza mniejsze zużycie prądu. Dodatkowo, użytkowanie nowoczesnego urządzenia wiąże się z mniejszym zużyciem wody niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Łatwiejsze jest także jego utrzymanie w czystości. Zewnętrzny filtr bowiem skutecznie zatrzymuje wszelki brud i piasek, przeciwdziałając tworzeniu się trudnego do usunięcia kamienia.

Wyższemu poziomowi higieny w Twojej łazience sprzyja także funkcja samooczyszczania dyszy natryskowej, która przed każdym użyciem usuwa zanieczyszczenia ze swojej powierzchni, przy wykorzystaniu własnego strumienia. Po zakończeniu mycia natomiast dochodzi do jej automatycznej sterylizacji, z zastosowaniem światła UV.

Inteligentne toalety w Polsce i na świecie

Mimo że popularność toalet myjących w Polsce bez wątpienia z roku na rok rośnie, wciąż jest znacznie mniejsza niż w Japonii, Chinach czy Korei Południowej, gdzie ich dostępność jest niezwykle szeroka. W krajach tych inteligentne toalety stanowią powszechny widok nie tylko w domach, ale też w budynkach użytku publicznego. Rozwiązanie to jest nieustannie rozwijane. Coraz częściej WC nie tylko myje i masuje, ale też suszy, odbiera polecenia głosowe, odtwarza muzykę i monitoruje stan zdrowia.

Czym jeszcze zaskoczą nas nowoczesne toalety? Wszystko zależy od inwencji producentów inteligentnych urządzeń sanitarnych. Czas pokaże. Z pewnością jednak warto skorzystać z ich licznych funkcjonalności i przeprowadzić rewolucję w swojej łazience, instalując WC z funkcją mycia. Z nią dbanie o higienę stanie się znacznie łatwiejsze i… przyjemniejsze.

Może zainteresują Cię:

TOALETA MYJĄCA - DLACZEGO WARTO JĄ MIEĆ?

REMONT ŁAZIENKI W BLOKU - JAK SIĘ DO NIEGO PRZYGOTOWAĆ?