Toaleta myjąca - dlaczego warto ją mieć?

Prawidłowa higiena miejsc intymnych wymaga wyposażenia łazienki w odpowiednie urządzenia sanitarne. Jednym z nich jest bidet, z którego warto skorzystać zaraz po WC, by przywrócić okolicom intymnym czystość, odzyskać poczucie świeżości i komfortu. A gdyby tak połączyć jego funkcję z zastosowaniem tradycyjnej toalety? Deska sedesowa myjąca to innowacyjny pomysł, który znakomicie sprawdza się w nowoczesnych łazienkach i czyni je znacznie bardziej funkcjonalnymi.

Deska myjąca - na czym to polega?


Wyposażona w dyszę natryskową deska sedesowa to w opiniach wielu wciąż nowoczesny wynalazek. Tymczasem na Wschodzie (Japonia, Chiny, Korea Południowa) stanowi już powszechny widok. Oprócz funkcji WC, zapewnia także wysoki poziom higieny okolic intymnych. Posiada intuicyjny panel sterowania, który pozwala na uruchomienie wybranego programu myjącego.
Toaleta myjąca została wyposażona w dyszę natryskową, która wysuwa się i polewa okolice intymne wodą. Jej temperaturę oraz intensywność strumienia można regulować, dostosowując ją do swoich potrzeb.

Poza funkcją mycia, deska myjąca zapewnia też masaż, polegający na naprzemiennym polewaniu skóry okolic intymnych ciepłą oraz zimną wodą. Efekt to poprawa krążenia oraz odprężenie.

Deska sedesowa myjąca w niewielkich łazienkach

Mało przestrzeni w łazience często zmusza do rezygnacji z bidetu, a to z kolei może utrudniać domownikom dbanie o higienę. W takim przypadku warto zdecydować się na zakup myjącej toalety, która łączy w sobie funkcje WC oraz bidetu. Innowacyjne urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by wpisywać się w nowoczesną aranżację pomieszczenia. Posiadają bowiem minimalistyczny i elegancki design.

Toaleta myjąca to także doskonałe rozwiązanie w nieco bardziej przestronnych łazienkach, w których do tej pory nie było bidetu. Jego montaż może okazać się dla domowników pewnym wyzwaniem, ponieważ wiąże się z koniecznością posiadania osobnego przyłącza wody. Deska sedesowa z funkcją mycia pozwala jednak uniknąć zaawansowanych prac remontowych i cieszyć się możliwością wygodnego dbania o higienę, bez dodatkowych inwestycji.

Xiaomi - deska myjąca od znanego producenta

Wybór myjących toalet na rynku jest coraz większy. Decydując się na zakup funkcjonalnej deski do swojej łazienki, warto zaufać znanemu producentowi. W ofercie naszego sklepu dostępne są zaawansowane i łatwe w obsłudze toalety myjące Xiaomi. Dlaczego warto je mieć? Dzięki podgrzewanej desce, automatycznie wykrywającej obecność osoby siedzącej, można liczyć na wysoki komfort użytkowania urządzenia. Dodatkowo, jest to produkt wysokiej jakości, co przekłada się na jego trwałość i niezawodność.

Deska myjąca Xiaomi posiada nocne podświetlenie LED, które zapewnia jej elegancki wygląd i ułatwia korzystanie z niej po zmroku, bez budzenia innych domowników. Dzięki funkcji samoczyszczenia dyszy natryskowej i jej sterylizacji światłem UV po każdym użyciu, utrzymanie urządzenia w czystości jest niezwykle proste. Intuicyjny panel sterowania odpowiada za prostotę obsługi deski i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich jej funkcji.

Toaleta myjąca - wyższy poziom higieny

Nazywana rozwiązaniem przyszłości deska myjąca to sposób na zwiększenie poziomu higieny w łazience. Brak zbiornika wody, w którym często gromadzą się bakterie i zastąpienie go przepływowym podgrzewaczem sprzyja czystości, podobnie jak zastosowanie zewnętrznego, bawełnianego filtra, skutecznie zatrzymującego wszelkie zanieczyszczenia i ograniczającego osadzanie się kamienia.

Dzięki innowacyjnej toalecie po każdym skorzystaniu z WC masz możliwość błyskawicznego oczyszczenia okolic intymnych, co minimalizuje ryzyko infekcji i pozwala uniknąć związanych z nimi dolegliwości, takich jak świąd, pieczenie czy ból. Toaleta myjąca jest szczególnie użyteczna w przypadku kobiet w okresie menstruacji lub ciąży, a także osób z niesprawnym narządem ruchu oraz seniorów. Ustawienie dyszy można regulować, zapewniając sobie wysoką skuteczność mycia i przyjemne uczucie świeżości.

Deska myjąca dostosowana do Twoich potrzeb

Działanie innowacyjnej toalety można dostosować do swoich preferencji, korzystając z przyjaznego w obsłudze panelu sterowania. Ustaw ciśnienie oraz temperaturę wody tak, by mycie było dla Ciebie nie tylko skuteczne, ale też komfortowe. Możesz także regulować temperaturę podgrzewanej deski. Dodatkowo, toaleta myjąca umożliwia zmianę położenia dyszy natryskowej, co ułatwia osiągnięcie zadowalającego efektu. Dostępny w naszej ofercie model Xiaomi SmartMi możesz zamontować na każdy stelaż podtynkowy, pod warunkiem, że rozstaw śrub wynosi 18 cm.

W Polsce toalety myjące wciąż uważane są za rozwiązanie jutra. Być może jednak już wkrótce staną się częstym widokiem w domowych oraz publicznych łazienkach. Ich funkcjonalność oraz komfort użytkowania nie ulegają bowiem żadnym wątpliwościom. To dobry wybór nie tylko dla miłośników inteligentnych produktów, ale dla każdego, kto chce ułatwić sobie codzienne dbanie o higienę i utrzymywanie czystości w łazience, a także zapewnić wygodę podczas korzystania z WC.

Może zainteresują Cię:

REMONT ŁAZIENKI W BLOKU - JAK SIĘ DO NIEGO PRZYGOTOWAĆ?

ILE KOSZTUJE REMONT ŁAZIENKI? SPRAWDZAMY!