Toaleta myjąca Xiaomi - najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnej łazienki

Szukasz sposobów na zwiększenie funkcjonalności swojej łazienki? Chcesz ją unowocześnić i sprawić, by była jeszcze bardziej przyjazna dla jej użytkowników? Skorzystaj z dedykowanych komfortowi, inteligentnych rozwiązań. Należy do nich toaleta myjąca Xiaomi SmartMi, ułatwiająca dbanie o czystość w WC.

Xiaomi - deska myjąca w ofercie znanej marki

W odpowiedzi na potrzeby konsumentów, coraz więcej marek uwzględnia w swoich ofertach inteligentne, łatwe w obsłudze produkty. To duży krok w stronę automatyzacji sprzętów użytku domowego, która sprzyja nie tylko wygodzie, ale też bezpieczeństwu oraz… oszczędności czasu. Słynąca z innowacyjnego podejścia chińska marka Xiaomi stworzyła serię nowoczesnych produktów SmartMi, wśród których można znaleźć m.in. nowoczesną deskę myjącą, łączącą w sobie funkcjonalność WC oraz bidetu.

Na czym opiera się rozwiązanie Xiaomi? Deska myjąca to nic innego, jak sedes, wzbogacony o natryskową dyszę, wysuwaną automatycznie, po wykryciu przez zamontowany czujnik ruchu obecności osoby siedzącej. Deska wymaga podłączenia do źródła prądu oraz dopływu wody. Jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku mis WC o owalnym kształcie.

Toaleta myjąca Xiaomi i jej funkcje

Dlaczego warto zainstalować produkt Xiaomi w swojej łazience? Ze względu na jego szeroką funkcjonalność. Urządzenie nie tylko umożliwia skorzystanie z WC, ale też skutecznie oczyszcza okolice intymne, zapewniając domownikom długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Dodatkowo, toaleta myjąca Xiaomi pozwala na masaż, który ma charakter biczów wodnych i polega na naprzemiennym polewaniu skóry ciepłą oraz zimną wodą. Masaż relaksuje, a przy tym poprawia ukrwienie okolic intymnych, minimalizując ryzyko infekcji i przynosząc ulgę w przypadku hemoroidów.

Innowacyjne toalety ułatwiają także dbanie o higienę w łazience. Funkcja sterylizacji światłem UV zapobiega namnażaniu się w WC chorobotwórczych bakterii i ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Funkcja nocnego podświetlenia z kolei sprawia, że korzystanie z toalety po zmroku nie zakłóca wypoczynku pozostałym domownikom. Zapewnia także WC elegancki wygląd.

Kompletna toaleta myjąca Xiaomi SmartMi

Jeśli chcesz korzystać w swojej łazience z funkcjonalności inteligentnego rozwiązania chińskiego producenta, wystarczy zakup elektronicznej deski myjącej i jej montaż na posiadanej już misce WC. W przypadku jednak gdy urządzasz pomieszczenie od nowa, potrzebna Ci będzie kompletna toaleta myjąca Xiaomi SmartMi. W skład zestawu wchodzi instalowana na stelaż podtynkowy, podwieszana miska WC i idealnie dopasowana do niej deska sedesowa z dyszą natryskową.

Komplet prezentuje się niezwykle efektownie, a zarazem minimalistycznie. Doskonale wpisze się w wystrój nowoczesnej łazienki. Produkt łączy w sobie prostotę z elegancją i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zestaw możesz uzupełnić o dopasowaną pod względem designu, silikonową szczotkę Xiaomi iClean, która ułatwia dbanie o czystość w toalecie.

Toaleta myjąca Xiaomi - sterowanie

Aby zarządzać toaletą myjącą i dostosować jej działanie do swoich potrzeb, należy skorzystać z będącego elementem deski, intuicyjnego panelu sterującego. Dzięki niemu błyskawicznie zmienisz parametry funkcjonowania urządzenia, takie jak ciśnienie oraz temperatura wody i tryb mycia. Produkt Xiaomi pozwala bowiem na regulację ustawień, w oparciu o indywidualne preferencje. Możesz zarządzać siłą strumienia wody oraz jej ciepłem tak, by zapewnić sobie maksymalny komfort podczas mycia.

Toaleta myjąca Xiaomi posiada także podgrzewane siedzenie. Jego temperatura automatycznie rośnie, gdy użytkownik usiądzie na desce i jest podtrzymywana przez cały czas korzystania z urządzenia. Regulacja temperatury deski jest 4-stopniowa. Poprzez panel sterowania możesz także uruchomić funkcję masażu oraz powiększyć obszar mycia. W naszym sklepie oferujemy model w wersji polskiej, angielskiej lub niemieckiej, w zależności od preferencji Klienta. Panel został umieszczony z prawej strony deski, co zapewnia użytkownikom łatwy i wygodny dostęp.

Xiaomi - deska myjąca dla lepszej higieny

Nowoczesna łazienka powinna być estetyczna, wygodna w użytkowaniu i funkcjonalna. Warto zainwestować w takie elementy jej wyposażenia, które zapewnią wysoki poziom higieny i ułatwią utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Toaleta myjąca Xiaomi doskonale sprawdzi się w tej roli. Funkcje samooczyszczania dyszy przed każdym użyciem oraz sterylizacji WC światłem UV sprzyja eliminacji bakterii i zapobieganiu infekcjom intymnym. Zwiększają tym samym bezpieczeństwo korzystania z toalety.

Z myślą o wyższym poziomie higieny zbiornik na wodę został zastąpiony przepływowym podgrzewaczem, który uniemożliwia mikroorganizmom gromadzenie się oraz rozwój. Bawełniany filtr zewnętrzny z kolei zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia powyżej 20 mikronów i skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia, co ułatwia czyszczenie toalety i minimalizuje ryzyko jej awarii. Wkład filtra należy wymieniać raz w roku.

Może zainteresują Cię:

DEZYNFEKCJA TOALETY - JAK JĄ SKUTECZNIE PRZEPROWADZIĆ?

JAK DZIAŁA INTELIGENTNA DESKA KLOZETOWA?