Jak działa inteligentna deska klozetowa?

Nowoczesna technologia w naszych domach wykorzystywana jest z myślą o funkcjonalności i komforcie. Automatyzacja urządzeń ułatwia dostosowanie otoczenia do swoich preferencji i pozwala na oszczędność czasu. W koncepcję Smart Home znakomicie wpisuje się inteligentna deska sedesowa, która cieszy się obecnie coraz większą popularnością w Europie.

Inteligentna deska klozetowa - co to takiego?Podobnie jak w przypadku innych inteligentnych urządzeń, deska klozetowa sprzyja wyższemu komfortowi użytkowania. Łączy w sobie funkcję bidetu oraz toalety, a automatyzacja jej funkcji stanowi gwarancję łatwej i intuicyjnej obsługi. Zamontowana na misce WC
inteligentna deska klozetowa umożliwia nie tylko korzystanie z toalety, ale też dbanie o czystość okolic intymnych. Jej montaż wymaga dostępu do prądu oraz dopływu wody. Deskę można błyskawicznie zainstalować na większości dostępnych w sklepach muszli o owalnym kształcie.

Co zyskasz, decydując się na zakup nowoczesnego produktu? Dzięki niemu korzystanie z WC stanie się dla Ciebie przyjemniejsze, a higiena po nim - skuteczniejsza. Dodatkowo, oszczędzisz sporo czasu. Możesz też liczyć na uczucie świeżości po opuszczeniu toalety.

Deska z bidetem Xiaomi - do nowoczesnej łazienki

Naszym potrzebom wychodzi naprzeciw znana marka Xiaomi, która stworzyła serię inteligentnych produktów SmartMi, o intuicyjnym charakterze. Wśród nich nie mogło zabraknąć deski klozetowej, łączącej w sobie funkcje WC oraz bidetu. Urządzenie doskonale wpisuje się w wystrój nowoczesnej łazienki. Posiada minimalistyczny design, a wysoki stopień jego automatyzacji sprzyja wysokiemu komfortowi użytkowania.

Deska z bidetem Xiaomi dba o naszą wygodę oraz czystość. Wyposażona w panel sterowania w języku polskim, pozwala na dostosowanie parametrów działania do preferencji użytkownika. Możesz ustawić nie tylko temperaturę wody, ale też położenie dyszy, a co za tym idzie, zakres mycia. Regulacji podlega także temperatura podgrzewanej deski. Wykorzystaj panel, by skorzystać z funkcji masażu o charakterze biczów wodnych. To niezawodny sposób na relaks, a dodatkowo - poprawę ukrwienia okolic intymnych.

Xiaomi - deska klozetowa z dyszą natryskową

Czym różni się inteligentna deska klozetowa od standardowej? Posiada dyszę natryskową, która ułatwia utrzymanie czystości po skorzystaniu z WC. Gdy użytkownik toalety usiądzie na desce, dysza automatycznie wysuwa się, a w odpowiednim czasie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z okolic intymnych, skutecznie odświeżając skórę.

Dysza natryskowa została wyposażona w funkcję samooczyszczania, co sprzyja wyższemu poziomowi higieny w łazience i minimalizuje ryzyko infekcji intymnych. Przed każdym użyciem woda zmywa jej powierzchnię. Dysza podlega także sterylizacji przy wykorzystaniu światła UV. Umożliwia nie tylko mycie, ale też masaż okolic intymnych, polegający na polewaniu ich pod ciśnieniem naprzemiennie ciepłą oraz zimną wodą. Temperatura wody do mycia może wynosić 4-40⁰C, w zależności od potrzeb użytkownika.

Inteligentna deska klozetowa - funkcja podgrzewania

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość podgrzewania deski, co znacząco podnosi komfort korzystania z niej. Produkt Xiaomi został bowiem wyposażony w czujnik ruchu, który automatycznie wykrywa obecność osoby siedzącej i podnosi temperaturę deski do określonej temperatury, utrzymującej się przez cały czas użytkowania urządzenia. Regulacja temperatury deski jest 4-stopniowa i odbywa się poprzez panel sterowania. Aby zapobiec poparzeniu skóry podczas siedzenia, jej ciepło obniża się, w odpowiedzi na sygnał z sensora. Dzięki temu możemy liczyć na wygodę podczas korzystania z WC.

Deska z bidetem Xiaomi posiada także funkcję nocnego podświetlenia, która ułatwia użytkowanie jej po zmroku. Nie musisz już zapalać światła i zakłócać wypoczynku pozostałym domownikom. Całości dopełnia wolnoopadająca deska. Jej opuszczanie nie wiąże się z żadnym hałasem.

Xiaomi - deska klozetowa dla wymagających

Dbanie o czystość w wilgotnym klimacie łazienki często okazuje się wyzwaniem. Xiaomi jednak i tym razem zaskakuje swoich odbiorców, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Inteligentna deska klozetowa chińskiego producenta została pokryta specjalnym materiałem przeciwdrobnoustrojowym, zapewniającym urządzeniu niezawodną ochronę antybakteryjną. Brak zbiornika na wodę zapobiega namnażaniu się zarazków. Zastąpiono go przepływowym podgrzewaczem wody, stanowiącym nie tylko sprzyjające higienie, ale też ekonomiczne rozwiązanie.

Aby zatrzymać zanieczyszczenia przedostające się do toalety wraz z wodą, zastosowano bawełniany filtr zewnętrzny, będący barierą dla piasku, larw pasożytów oraz wszystkich nieczystości, których średnica wynosi co najmniej 20 mikronów. Takie rozwiązanie przeciwdziała także tworzeniu się trudnego do usunięcia kamienia, który mógłby zapchać dyszę i spowodować awarię produktu Xiaomi. Deska klozetowa renomowanej marki bez wątpienia ułatwi dbanie o czystość w toalecie. Dzięki niej komfort korzystania z WC znacząco wzrośnie.

Może zainteresują Cię:

CZYM JEST BIDET ELEKTRONICZNY? POZNAJ JEGO ZASTOSOWANIE

SMARTMI - INTELIGENTNE PRODUKTY DO TOALETY OD XIAOMI