Toaleta myjąca w Twojej łazience - jaki model wybrać?

Nowoczesna technologia wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, sprzyja komfortowi i ekonomicznym rozwiązaniom. Opracowane w jej myśl toalety myjące to inteligentne urządzenia, które coraz liczniej pojawiają się w naszych łazienkach. Planujesz zakup WC z funkcją bidetu? Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę, wybierając model dla siebie.

Najlepsza toaleta myjąca - jak ją znaleźć?


Chcesz zwiększyć komfort użytkowania swojej toalety, a jednocześnie ograniczyć zużycie wody? Zainwestuj w inteligentne rozwiązania, do jakich bez wątpienia należy toaleta myjąca. Na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli, które pełnią jednocześnie funkcję WC i bidetu. Dzięki nim możesz uczynić pomieszczenie jeszcze bardziej funkcjonalnym i zaoszczędzić dużo miejsca, co nabiera szczególnego znaczenia w przypadku łazienek o niewielkim metrażu.

Toaleta myjąca to spore udogodnienie i wyższy komfort korzystania z łazienki. Instalując ją w pomieszczeniu, ułatwiamy sobie także dbanie o higienę i utrzymanie urządzenia sanitarnego w czystości. Poszczególne modele jednak znacząco różnią się od siebie. Jak wybrać najlepszy?

Toaleta myjąca i jej funkcje

Wybierając toaletę dla siebie, warto wziąć pod uwagę szereg czynników. Urządzenie powinno przede wszystkim spełniać oczekiwania domowników i wpisywać się w wystrój pomieszczenia, stanowiąc z nim spójną całość. W związku z tym warto przyjrzeć się bliżej kształtowi miski WC. Obecnie największą popularnością cieszą się bezkołnierzowe modele, które sprzyjają wyższemu poziomowi higieny i minimalizują ryzyko gromadzenia się chorobotwórczych bakterii. Ich czyszczenie jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych misek z rantem.

Najlepsza toaleta myjąca to taka, której powierzchnia została dodatkowo pokryta warstwą antybakteryjną. Doskonałym przykładem jest model Xiaomi SmartMi, który możesz kupić w naszym sklepie internetowym. To inwestycja w czystą łazienkę. Poza bezkołnierzową miską oraz antybakteryjną warstwą, produkt posiada także inne rozwiązania dla lepszej higieny, np. dezynfekcję światłem UV lub funkcję samoczyszczenia dyszy natryskowej.

Toaleta myjąca Xiaomi - intuicyjne sterowanie

Duże znaczenie ma również sposób sterowania toaletą i możliwość dostosowania urządzenia do swoich potrzeb. Przyjrzyjmy się bliżej Xiaomi SmartMi, która została wyposażona w intuicyjny panel sterowania. Toaletę można obsługiwać z pozycji siedzącej. Przy wykorzystaniu dostępnego w polskiej wersji językowej pilota bez trudu ustawisz odpowiednie ciśnienie wypływającej z dyszy wody oraz jej temperaturę. Wybierzesz także zakres mycia, stopień nachylenia dyszy i uruchomisz funkcję masażu okolic intymnych, który poprawi ukrwienie, zminimalizuje ryzyko hemoroidów i ułatwi relaks.

Toaleta myjąca Xiaomi posiada także ułatwiającą korzystanie z urządzenia po zmroku funkcję podświetlenia LED. Dzięki niej nie obudzisz pozostałych domowników, a dotarcie do WC stanie się dla Ciebie łatwiejsze. Dużym udogodnieniem jest również podgrzewane siedzenie. Jego temperaturę możesz regulować, w zależności od swoich preferencji. Całości dopełnia wolnoopadająca deska, która nie generuje żadnego hałasu.

Toaleta myjąca - ekonomiczny wybór


Szukasz urządzenia, które pomoże Ci ograniczyć zużycie wody i straty energii?
Doskonałym rozwiązaniem będzie toaleta myjąca bez zbiornika wody. W przypadku Xiaomi SmartMi został on zastąpiony przepływowym podgrzewaczem, który sprzyja oszczędnościom. Podgrzewa bowiem tylko zużywaną do mycia wodę. Brak zbiornika oznacza także wyższy poziom higieny. To w nim często gromadzą się chorobotwórcze bakterie.

Aby dodatkowo ułatwić utrzymanie WC w czystości, produkt Xiaomi został wyposażony w zewnętrzny filtr, który skutecznie zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 20 mikronów. Dzięki niemu do toalety wraz z wodą nie przedostają się mikroorganizmy, rdza i piasek. Filtr ogranicza również ryzyko tworzenia się kamienia, a to z kolei wydłuża żywotność urządzenia i minimalizuje ryzyko jego awarii. Podsumowując, najlepsza toaleta myjąca to taka, której czyszczenie nie zajmuje dużo czasu, a użytkowanie nie wiąże się ze znacznymi kosztami. Wręcz przeciwnie, pozwala na oszczędność.

Toaleta myjąca Xiaomi - połączenie funkcjonalności i designu

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze toalety myjącej jest jej funkcjonalność. Model Xiaomi SmartMi wychodzi naprzeciw potrzebom swoich użytkowników, automatycznie wykrywając obecność osoby siedzącej na desce i oferując szeroki wachlarz opisanych wyżej funkcji.

Jednocześnie, toaleta myjąca Xiaomi posiada niezwykle estetyczny wygląd. Doskonale skomponuje się z innymi elementami wyposażenia nowoczesnej łazienki, ale nie tylko. Jej minimalistyczny, a zarazem elegancki design posiada uniwersalny charakter.

Jeśli planujesz zakup toalety myjącej, z pewnością zwrócisz uwagę także na cenę oraz trwałość poszczególnych modeli. Produkt Xiaomi nie rozczaruje Cię także i pod tym względem. Do wykonania urządzenia zastosowano bowiem najwyższej jakości materiały, a w naszym sklepie możesz kupić innowacyjną toaletę w niezwykle korzystnej cenie.

Może zainteresują Cię:

JAK URZĄDZIĆ TOALETĘ? PRZEPIS NA FUNKCJONALNĄ I ESTETYCZNĄ PRZESTRZEŃ

TOALETA MYJĄCA XIAOMI - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI