Czym jest bidet elektroniczny? Poznaj jego zastosowanie

Inteligentne urządzenia opanowują naszą przestrzeń, ułatwiając codzienne funkcjonowanie i poprawiając komfort korzystania ze sprzętów użytku domowego. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz częściej można się na nie natknąć także w łazienkach. Jednym z nich jest elektroniczny bidet, który sprawi, że dbanie o higienę w toalecie stanie się dla Ciebie znacznie prostsze.

Bidet elektroniczny - co to jest?Producenci urządzeń dedykowanych domowi prześcigają się w pomysłach na sprzyjające komfortowi i funkcjonalne elementy wyposażenia kuchni, salonu czy łazienki. Automatyzacja sprzętów codziennego użytku pozwala na oszczędność czasu i dostosowanie otoczenia do potrzeb jego użytkowników. Bidet elektroniczny
to nowoczesne rozwiązanie, które zyskało dużą popularność w Japonii, Korei, Chinach czy Australii, a obecnie podbija Europę, stanowiąc coraz częstszy widok w naszych łazienkach.

Urządzenie stanowi odpowiedź na nasze potrzeby, zapewniając wysoki poziom higieny i komfortu podczas korzystania z toalety. Bidet elektroniczny pełni także funkcję WC. Jego zalety to intuicyjna obsługa i możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji.

Elektroniczny bidet Xiaomi SmartMi - jak to działa?

Montaż bidetu elektronicznego w miejsce standardowej deski sedesowej pozwoli na zwiększenie funkcjonalności WC, a także na oszczędność miejsca w łazience. Urządzenie można znaleźć w ofercie chińskiej marki Xiaomi, znanej ze swojej innowacyjności oraz wysokiej jakości produktów. Stanowi ono element serii SmartMi, zaprojektowanej z myślą o inteligentnym domu.

Dostępny w naszej ofercie elektroniczny bidet Xiaomi Smartmi umożliwia zaspokojenie swoich potrzeb fizjologicznych, a następnie oczyszczenie okolic intymnych wraz z ich masażem. Nowoczesna toaleta z funkcją bidetu pozwala na dostosowanie do swoich preferencji temperatury oraz ciśnienia wody w trakcie mycia, co poprawia komfort jej użytkowania. Zainstalowany sensor ruchu wykrywa obecność osoby siedzącej i podgrzewa deskę do optymalnej dla użytkownika temperatury. Intuicyjny panel sterowania ułatwia zarządzanie urządzeniem i zmianę jego ustawień, w zależności od swoich potrzeb.

Xiaomi SmartMi - bidet dla miłośników komfortu

Podgrzewana deska, funkcja masażu i szeroki wybór trybów mycia sprzyja wygodzie podczas korzystania z WC i dbaniu o higienę w toalecie. Chcesz wyposażyć swoją łazienkę w bidet elektroniczny? Wystarczy, że zamontujesz na owalnej muszli klozetowej specjalną deskę myjącą Xiaomi SmartMi. Aby cieszyć się jej funkcjonalnością, niezbędny będzie dopływ wody oraz dostęp do prądu.

Urządzenie zostało wyposażone w wysuwaną dyszę natryskową, dzięki której może pełnić rolę bidetu. Możliwość zmiany jej położenia zwiększa skuteczność oraz komfort mycia. Wygodę użytkowania gwarantuje także wolnoopadająca deska, która nie generuje żadnego hałasu. Nocne podświetlenie LED z kolei ułatwia korzystanie z WC oraz bidetu po zmroku i zapewnia urządzeniu atrakcyjny wygląd. Panel sterowania znajduje się w zasięgu ręki, dzięki czemu możesz bez przeszkód sterować funkcjami elektronicznego bidetu.

Bidet elektroniczny - czystość w łazienceInnowacyjny element wyposażenia toalety sprzyja nie tylko komfortowi domowników, ale też czystości w pomieszczeniu. To sposób na podniesienie poziomu higieny w łazience. Z myślą o niej
producent wyposażył dyszę natryskową w funkcję samoczyszczenia. Zanim strumień wody oczyści okolice intymne użytkownika toalety, obmyje powierzchnię dyszy, a następnie zastosowane zostanie światło UV, w celu jej sterylizacji.

Namnażaniu bakterii w łazience zapobiega także przepływowy podgrzewacz wody, który z powodzeniem zastępuje standardowy zbiornik. Dzięki niemu bidet elektroniczny staje się także bardziej ekonomiczny. Podgrzaniu ulega bowiem wyłącznie niezbędna do jednorazowego mycia woda, a nie zawartość całego zbiornika. Wysoki poziom higieny to także zasługa dołączonego do zestawu zewnętrznego filtra, który skutecznie zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 20 mikronów.

Elektroniczny bidet Xiaomi SmartMi - dla kogo?

Jeśli posiadasz niewielką łazienkę, połączenie funkcjonalności WC oraz bidetu w jednym urządzeniu pozwoli Ci zaoszczędzić sporo miejsca. To doskonały wybór do pomieszczeń o małym metrażu. Elektroniczny bidet doskonale sprawdzi się również jako element wyposażenia inteligentnego domu. Jego automatyzacja sprzyja intuicyjności oraz łatwości obsługi. Zdecyduj się na jego zakup także wtedy, gdy zależy Ci na wyższym poziomie higieny po skorzystaniu z toalety. To propozycja dla wszystkich tych, którzy liczą na komfort podczas użytkowania łazienki. Urządzenie zapewni im uczucie czystości i świeżości przez długi czas.

Elektroniczny bidet Xiaomi SmartMi docenią zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dzięki niemu dbanie o higienę podczas menstruacji stanie się łatwiejsze i będzie zajmować mniej czasu niż wcześniej. Dedykowana relaksowi funkcja masażu ułatwia odprężenie, a jednocześnie sprzyja zdrowiu, poprawiając ukrwienie narządów wewnętrznych.

Może zainteresują Cię:

SMARTMI - INTELIGENTNE PRODUKTY DO TOALETY OD XIAOMI

MONTAŻ DESKI KLOZETOWEJ XIAOMI SMARTMI KROK PO KROKU