SmartMi - inteligentne produkty do toalety od Xiaomi

Coraz częściej zależy nam podniesieniu komfortu korzystania z domowej toalety. Ostatecznie, odwiedzamy to miejsce kilkakrotnie w ciągu dnia. Marka Xiaomi wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, oferując serię inteligentnych, dedykowanych WC produktów SmartMi. To sposób na większą wygodę użytkowania toalety, a jednocześnie wyższy poziom codziennej higieny.

Xiaomi SmartMi - inteligentna deska myjąca

Choć wielu osobom pomysł montażu deski myjącej w swoim WC wciąż może wydawać się abstrakcyjny, w Japonii oraz Korei Południowej stanowi już powszechne rozwiązanie nie tylko w domach, ale też w toaletach publicznych. Deska myjąca Xiaomi SmartMi ułatwia utrzymywanie czystości po każdym skorzystaniu z toalety. Łączy w sobie funkcjonalności WC oraz bidetu. Pozwala więc na oszczędność miejsca, co stanowi idealne rozwiązanie w niewielkich pomieszczeniach.

Można ją zamontować na większości owalnych misek WC. Dzięki obecności dyszy natryskowej masz możliwość szybkiego i sprawnego oczyszczenia okolic intymnych z wszelkich zabrudzeń. Intuicyjny panel sterowania pozwala na dostosowanie pracy urządzenia do swoich potrzeb, poprzez regulację ciśnienia oraz temperatury wody. Innowacyjny produkt Xiaomi SmartMi posiada również podgrzewane siedzenia oraz nocne podświetlenie LED, a także funkcję masażu i samoczyszczenia dyszy, wraz z jej dezynfekcją przy wykorzystaniu światła UV.

Kompletna toaleta Xiaomi - komfort i higiena

Deska myjąca, a może cała toaleta? Aby mieć pewność idealnego dopasowania, zdecyduj się na zakup kompletnego WC, wyróżniającego się atrakcyjnym, minimalistycznym designem. Toaleta Xiaomi znakomicie wpisuje się w nowoczesną aranżację wnętrza, a jej funkcjonalność spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zamiast zbiornika wody, w którym zwykle namnażają się chorobotwórcze bakterie, producent zastosował przepływowy podgrzewacz. Takie rozwiązanie sprzyja nie tylko wyższemu poziomowi higieny, ale też oszczędnościom. Podgrzaniu ulega bowiem tylko niezbędna do mycia woda.

Wraz z toaletą otrzymasz zewnętrzny filtr, który skutecznie zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 20 mikronów. Dzięki niemu WC dłużej pozostaje czyste. Filtr przeciwdziała także gromadzeniu się zapychającego dyszę kamienia.

Akcesoria SmartMi - silikonowa szczotka do toalety

Produkty SmartMi zostały stworzone z myślą o nieskazitelnej czystości w Twojej toalecie. Poza innowacyjną deską oraz kompletnym WC, w ofercie Xiaomi znaleźć można także liczne akcesoria, do których należy szczotka, wykonana z wysokogatunkowego materiału termoplastycznego. Dzięki niej dbanie o higienę w toalecie staje się jeszcze łatwiejsze. Włosie szczotki skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni WC, a elastyczność jej główki pozwala dotrzeć także w trudno dostępne miejsca.

Silikonowa szczotka Xiaomi SmartMi jest w pełni bezpieczna dla czyszczonej powierzchni - nie rysuje jej. Dodatkowo, nie zajmuje dużo miejsca. Do jej zalet należy także poręczny uchwyt i stabilna podstawa. Ze względu na brak adsorpcji elektrostatycznej szczotka nie sprzyja gromadzeniu się nieczystości na swoim włosiu, zachowując sterylność i spełniając swoją funkcję przez długi czas.

Xiaomi SmartMi - podwieszana miska WC

Posiadasz już deskę myjącą SmartMi, lecz zależy Ci na wymianie także misy WC? W innowacyjnej serii Xiaomi znajdziesz dedykowany desce model, który będzie stanowić z nią idealną całość. Warto zdecydować się na jego zakup nie tylko ze względów estetycznych. Podobnie jak inne produkty SmartMi, podwieszana miska WC także sprzyja wyższemu poziomowi higieny w toalecie. Brak kołnierza ułatwia utrzymanie jej w czystości i zapobiega gromadzeniu się bakterii. Dodatkowo, misa posiada antybakteryjną powłokę.

Aby zamontować elegancką miskę WC od Xiaomi, niezbędny będzie stelaż podtynkowy o rozstawie śrub mocujących 18 cm. Podwieszana toaleta nie tylko ułatwia dbanie o czystość, ale dodaje też wnętrzu lekkości i nowoczesnego charakteru. Znakomicie sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach.

SmartMi - filtry i wkłady

Zewnętrzny filtr zapobiega gromadzeniu się w WC kamienia pod warunkiem, że będzie regularnie wymieniany. Producent rekomenduje zastąpienie jego wkładu nowym raz w roku. W ten sposób poziom czystości toalety zostanie utrzymany na optymalnym poziomie. Bawełniany, wymienny wkład skutecznie zatrzymuje ziarenka piasku, rdzę, brud oraz pasożyty.

Seria inteligentnych produktów Xiaomi SmartMi to inwestycja w komfort w toalecie, a także gwarancja przyjemnego uczucia czystości każdego dnia. Możliwość dostosowania parametrów innowacyjnej toalety do swoich potrzeb oraz jej automatyczne uruchamianie się, w odpowiedzi na sygnał z sensora ruchu stanowią prawdziwą rewolucję w naszych WC. Czy toaleta Xiaomi już wkrótce zastąpi standardowe rozwiązania w polskich domach? Z pewnością czas pokaże, jednak Ci, którzy zdecydowali się już na jej montaż, podkreślają wygodę jej użytkowania oraz wyjątkową funkcjonalność wyposażonej w dyszę natryskową deski.

 

Może zainteresują Cię:

MONTAŻ DESKI KLOZETOWEJ XIAOMI SMARTMI KROK PO KROKU

NOWOCZESNA TOALETA - NASZE PROPOZYCJE ARANŻACJI